Notice: Undefined index: ebulten in D:\vhosts\reyaphastanesi.com.tr\httpdocs\title.php on line 34

Sosyal Sorumluluk Projeleri

GEBE PİLATES OKULU

Klinik Pilates uygulamaları anneyi normal doğuma hazırlayan, gebelik ve doğum sırasında ortaya çıkabilecek korkuyu ve ağrıyı azaltan, gebelik süresince annenin fiziksel uygunluğunu koruyan, dayanıklılığı ve esnekliği artıran, doğum sonrasında tekrar eski formuna dönebilmesini sağlayan mükemmel bir egzersiz sistemidir.

Hekim tarafından egzersiz yapması uygun görülen her gebe 16. hafta itibariyle klinik pilatese başlayabilir.

Son derece güvenli bir egzersiz yöntemi olan klinik pilates, bu konuda eğitim almış fizyoterapistler tarafından uygulanmaktadır.

SAĞLIKLI BAŞLANGIÇLAR İÇİN DOĞUM ÖNCESİ ANNE-BABA EĞİTİMİ

Eğitim programında, gebeliğin oluşumundan gebelikteki değişimlere, gebelikte sık karşılaşılan sorunlardan gebelik boyunca anne adayını bekleyen sürece, riskli gebeliklerde uygulanan testlerden doğum yöntemlerine ve doğuma hazırlığa kadar birçok konu ele alınacaktır.

Uzman psikoloğumuz doğumda ve doğum sonrasında oluşan ruhsal durumlar ve onlarla baş etme yöntemleri konusunda sizleri bilgilendirecek, diyetisyenimiz gebelik ve sonrasında beslenmenin nasıl olması gerektiği konusunda sizleri aydınlatacak, yenidoğan hemşirelerimiz ise doğum sonrası bebek bakımı, temizliği, sağlığı, emzirme eğitimleri gibi sizi doğum sonrasına hazırlayan temel bilgileri edinmenizi sağlayacaklardır.

Her hafta dönüşümlü olarak uygulanacak programda kaçırdığınız haftaları diğer ayda tamamlama olanağı sunuyor ve hepinizi Gebe Okulumuza davet ediyoruz…